Dekorativní fólie

Kvalitní interiérové dekorativní vzorované stínící barevné folie.
 
 

 

Dodáváme a instalujeme řadu dalších prvků protisluneční a stínící techniky od různých našich i zahraničních výrobců s důrazem na kvalitu, dobrou funkčnost a příznivou cenu.

 

Nový ISODESIGN

Charakteristika tohoto typu žaluzie je stejná jako u níže uvedeného typu ISODESIGN, navíc má však světově patentovanou novinku - SKLÁPĚCÍ MECHANISMUS PRO SNADNĚJŠÍ ÚDRŽBU
Žaluzie

 
ISODESIGN

Originální interiérové žaluzie specielně vyvinuté pro dvojitě zasklené okna vyrobená z plastu, kovu nebo dřeva určená pro náročnější klientelu zákazníků s vysokou garancí kvality a designu. Je vyráběna v licenci největšího rakouského výrobce stínící techniky - firmy Wo&Wo.
Žaluzie

 
C DESIGN

Žaluzie jsou vhodné pro širokou škálu oken s jednoduchým i dvojitým zasklením (výkyvná i otočná) vyrobených z plastu, kovu nebo dřeva. Jedná se o cenově příznivější řetízkovou žaluzii vyráběnou z tuzemských komponentů. Je vzhledově a funkčně podobná žaluzii Isodesign.
Žaluzie

 
ALUTECH

Horizontální hliníkové žaluzie s lamelami v klasickém provedení s ocelovými profily lakovanými vypalovaným lakem, polyesterovými žebříčky a šňůrami - meziskelní a interiérové.
Žaluzie

 
DEKORA

Svislé látkové žaluzie z italských komponentů, šíře lamel 127 a 89 mm, 16 druhů látek a 80 barev lamel, provedení horního profilu v barvě bílé. Různé způsoby stahování.