Kamerové systémy

chrání váš majetek
a bezpečnostní kamery
zajišťují nad ním
trvalý dohled.

Kamerové systémy a IP kamery vidí i v noci a pořizují videozáznam událostí. Citlivé objektivy námi dodávaných kamer, zajistí kvalitní snímání obrazu i za špatných světelných podmínek.


Instalujeme kamerové systémy a to od malých jednoduchých systémů (obchody, malé provozovny a rodinné domy) až po velké kamerové systémy se složitou architekturou a speciálním použitím (herny, nákupní centra, městské kamerové systémy, výrobní závody, záchytné parkoviště, banky, úřady, veřejné budovy, ústavy nápravné výchovy, letiště atd.). V digitálních technologiích je plná integrace ve vztahu k terminálům ATM (bankomatům), POS (prodejním terminálům) a k dalším zařízením.

 
Kamerové systémy - používané technologie:

Při instalacích kamerových systémů využíváme prvků a komponentů od různých prověřených světových výrobců tak, aby co nejlépe splňovaly požadavky zákazníka s optimálním využitím poměru výkon-kvalita-cena.

Kamerové systémy Kamerové systémy Kamerové systémy

Otočné kamery Kamerové systémy Záznamové zařízení

 
Dodáváme kvalitní kamerové systémy z produkce osvědčených společností:

Siemens, Vivotek, Dynacolor, Panasonic, Bosch, LG, Samsung, Sanyo, AV-TECH, Pelco, Vguard a dalších
Naše nabídka obsahuje:

Kamerové systémy pro různé typy přenosů videosignálu a záznamu. Používáme pouze kvalitní barevné i černobílé kamery, záznamové zařízení a monitory s možností vysokého HD rozlišení. Digitální záznamové zařízení spolehlivě archivuje záznamy všech kamer s možností editace.

Kamerové systémy - dispečink Bezpečnostní kamery

 
 Kamerové systémy - přenos obrazu a ovládání:

- Po veřejné telefonní síti (PSTN), ISDN)

- Přes internet TCP/IP (IP kamery)

- Bezdrátový radiový přenos

- Po sítích LAN nebo WAN

- Kabely (včetně optických)

Kamerové systémy - CCTV

 

Kamerové systémy slouží k monitorování venkovních prostranství i míst uvnitř budov. Kamerový systém se může obsahovat statické i otočné kamery a může pracovat ve zcela automatickém režimu nebo být ovládán např. ostrahou objektu. Moderní IP kamery a kamerové systémy umožňují připojení do sítí LAN/WAN. Uživatel s dostatečnými přístupovými právy se může vzdáleně nejen do systému připojit a sledovat obrazy z živých kamer, ale i sledovat záznam, případně celé zařízení vzdáleně ovládat.

Kamerové systémy - CCTV  lze integrací navázat na ostatní zabezpečovací systémy v budově. Mezi nejčastější součinnosti patří koordinace s EZS - v případě narušení střeženého objektu lze nastavit záznam údajů z kamery. Se systémem EPS probíhá koordinace kupř. takovým způsobem, že se aktivuje kamera v prostoru, odkud přišlo hlášení o požáru. Výstup z kamery je vidět na monitorech a lze jej nahrávat na záznamové zařízení. Je-li budova vybavena také systémem místního rozhlasu , je možné do ohroženého prostoru vysílat evakuační hlášení. Kamerové systémy a Bezpečnostní kamery velmi účiným způsobem chrání životy, zdraví a majetek. V neposlední řadě mají kamerové systémy též významnou funkci prevence.